Aplikacje do obróbki zdjęć (instagram)

hej hej

Pytałam Was ostatnio czy chcecie poznać moje aplikacje, których używam do zdjęć na instagramie. Większość z Was była zainteresowana, więc szybko przedstawię Wam cztery najważniejsze dla mnie.

Aplikacje częściowo są płatne, nie wszystkie opcje dostępne są w podstawowej wersji, więc weźcie to pod uwagę. Ja mam wykupione ponieważ często uzywam i sama czasem lubię poeksperymentować.

1. Afterlight

Aplikacja o którą najczęściej pytacie. Głównie zależy Wam na efekcie ‚postarzenia’ zdjęcia i dodania tzw. „paprochow”. Pokażę krok po kroku jak to zrobić :

Zdjęcie zapisuje się na naszym telefonie – gotowe.

2. VSCO

Kolejna aplikacja, której używam do każdego zdjęcia na instagramie. Głównie nie przerabiam bardzo zdjęć, nakładam jeden filtr (A4), czasem trochę rozjaśnie, dorzucę nieco kontrastu i wyostrze. W tej aplikacji możecie skorzystać z tzw. „ziarna”.

 

3. Ftmimage

To aplikacja, którą pokochały polskie instagramerki. Ogólnie jest darmowa, ale jeśli chcecie pobawić się funkcjami (bezpłatna jest 1 opcja) musicie wykupić.

 

4. KiraKira+

Aplikacja dająca efekt mienienia się ‚bling bling’.

Nie mam zdjęcia, ale wypróbujcie. Można zrobić zdjęcie oraz nagrać film.

 

 

Tych czterech aplikacji używam najczęściej. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania z nimi związane piszcie w komentarzach. Mam nadzieje, że któraś się Wam przyda i enjoy !

Do następnego.

5 komentarzy

  1. Fajnie, że napisałaś ten post. Obserwuje Cię na insta już od dłuższego czasu i zawsze podobają mi się Twoje zdjęcia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście + jedenaście =

Mamowymi Oczami