Jesienna sesja rodzinna

Uf. Wyrobiłam się z dodaniem jesiennej sesji przed grudniem, przez brak czasu dopiero teraz do tego usiadłam. Mam nadzieje, że pamiętacie jak było ciepło? bardzo. Uwielbiam jesień za kolory, za czerwony, pomarańcz i wszelkie odcienie brązu i żółci, do tego kiedy świeci słońce a ciepły wiatr niesie zapach opadających liści, coś niesamowitego.

Jesienią stajemy się też bardziej nostalgiczni, takie odnoszę wrażenie. To taki czas w którym zaczynamy nasze podsumowanie roku, mamy ochotę zawinąć się w gruby koc i z herbatą w dłoni spędzić popołudnie z ulubionym serialem. Tak robiłam kiedy w moim życiu nie było dzieci 😉 Teraz każdy dzień jest małą gonitwą za szybko zachodzącym słońcem, tak aby złapać jak najwiecej tych dobrych i ciepłych promieni. Uwielbiamy korzystać z dobrej pogody, dopadają mnie wyrzuty sumienia kiedy za oknem świeci słońce a my kisimy się w domu. Mam nadzieje, że tak jak piękna była ta mijająca jesień, tak piękna będzie nadchodząca zima. Tymczasem zapraszam Was do przeżycia (chociaż tylko na zdjęciach) raz jeszcze cudownej, polskiej jesieni w Szczecnie.

 

zdjęcia Agnieszka Tylka <3

Do następnego.

6 komentarzy

  1. O mamoooo! Kocham was !! Jestescie taka
    Mega inspiracja!
    Ty , Amelka , Borysiak( moj ulubieniec, jest taki ze bym go zjadla ❤️🙈❤️🙈❤️) Przemek jestescie tacy prawdziwi , kochani , tacy swoi!!! Zycze wam najwspanialszego zycia !! 😘❤️😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 8 =

Mamowymi Oczami