Kreatywna zabawa Hey Clay z Netto

Dziś przychodzę do Was z pomysłem na kreatywną zabawę. Zabawa to słowo kluczowe w ostatnim czasie, jest mocno potrzebna, najlepiej kiedy absorbuje przez dłuższy czas i jest dodatkowo wspomagaczem naszej wyobraźni. Celowo napisałam naszej, nie tylko dzieci, ponieważ sama się w nią wkręciłam 🙂 

Nie wiem czy znacie masę Hey Clay? Ja do niedawna nie i uwierzcie, że żałuje. 

Jeśli Wasze dzieci lubią plastelinę, modelinę, piasek kinetyczny i manualne zabawy to masę pokochają tak samo jak wy, ponieważ piankolina wysycha i zastyga, ma aż 18 kolorów i co najlepsze nie brudzi. Jest bezpieczna dla dzieci, nie ubrudzi wam ubrań ani dłoni, jest biodegradowalna i nietoksyczna. Wszystko, co zostanie z niej ulepione, każdy kształt, zastyga w ciągu 24 godzin. Dzięki specjalnej recepturze nie kruszy się, nie pęka i staje się samodzielnie wykonaną zabawką – a twórcą jesteś Ty i twoja wyobraźnia. 

Masę wprowadziło Netto, jako podarunek przy zakupach za wydane 40zł. Otrzymujemy jedną saszetkę w której jest losowy kolor masy, w środku jest również znaczek. Kiedy zbierzemy 6 takich znaczków możemy kupić jedną z sześciu maskotek w promocyjnej cenie. Są to śmieszne potworki lub kosmici. Moje dzieci już wybrały swoje ulubione – Burger & Muzon. A co najlepsze maskotki są EKO! 100% z recyklingu. Możecie również skorzystać z darmowej aplikacji, gdzie znajduje się interaktywnyna instrukcja tworzenia 12 postaci ze świata tych śmiesznych kosmitów i uroczych potworów, będących bohaterami całej akcji. Możecie też zakupić swój zestaw z masy w sklepie (dostępne są zestawy po 5 pojemników i 18), księga pomysłów, którą możecie mieć zawsze pod ręką i w każdym momencie powrócić do inspiracji które się tam znajdują oraz pudełko do przechowywania ze strunowym woreczkami, które zabezpieczą waszą masę przed wysychaniem. 

Netto w ten sposób wyszło do swoich klientów z bardzo fajną inicjatywą kreatywnego spędzania czasu podczas aktualnej izolacji. Jest to bardzo potrzebne, bo przyznacie, że po prawie 6 tygodniach zamknięcia w domu pomysły zaczynaja się mocno kurczyć. 

Ze swojej strony mogę dodać, że bardzo polecamy tę formę spędzania wspólnie czasu 🙂 może to też być samodzielna zabawa dla dzieci, ponieważ jest w pełni bezpieczna. Dzieci nie będą się nudzić, rodzice zyskają czas na inne czynności (bez dzieci przy nodze 😉 i wszyscy spędzą produktywnie czas. Chociaż osobiście sprawdziłam i jestem przekonana, że jeśli usiądziecie z dziećmi do masy to już tam zostaniecie, to jest fantastyczna, wspólna zabawa! 

To co, chcecie zobaczyć jak nam poszło? Proszę bardzo, nasze wspólne lepienie. 

I jak Wam się podoba? Bo my bawiliśmy się świetnie 🙂

Do następnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × one =

Mamowymi Oczami