L❤️VE na Walentynki

Długo zastanawiałam się nad walentynkowym prezentownikiem, może zbyt długo bo totalnie w tym roku nie mam pomysłu.

Najłatwiejszą opcją byłoby skopiowanie pomysłu sprzed roku i to jak najbardziej jest nadal aktualne … ale poszukam czegoś innego, więcej pomysłów to więcej opcji dla naszych panów 😉

Prezentem nr 1 jest zawsze biżuteria. Zawsze się sprawdzi i zawsze się przyda :))) błyskotki cały czas w modzie. Na Walentynki może być bardzie tematyczna, serce jest też uniwersalnym wzorem więc super będzie wyglądać również na codzień.

Proponuje zajrzeć do popularnych salonów t.j. Apart, Kruk, Yes, Terpiłowski, Pandora, Lilou i inne… z pewnością każdy z nich ma przygotowaną Walentynkową ofertę.

(Zdj. Pandora)
(Zdj. Lilou)
(Zdj. Apart)

 

Kolejnym GENIALNYM wg mnie pomysłem jest nazwanie gwiazdy imieniem naszej ukochanej/ukochanego (uważam, że to jest równie fajny pomysł na prezent dla mężczyzny).

Jest kilka stron na których możemy to zrobić i uzyskać certyfikat – wystarczy wpisać zapytanie w google i poszukać takiej opcji która nas interesuje. Ja znalazłam pierwszą z brzegu na https://www.kupgwiazde.com ⭐️

Jeśli chcecie poszukać jakiś regionalnych okazji np. masażu, wyjścia do restauracji, może jakiegoś weekendu w spa to proponuje zajrzeć na Groupon (https://www.groupon.pl).

To moje 3 propozycje gdzie znajdziecie coś fajnego dla swojej połówki ❤️

Do następnego. Udanego wspólnie spędzonego czasu zakochańce 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 5 =

Mamowymi Oczami