LEGO przyjaciółki dla dziewczynki

Nie wiem czy istnieje druga tak uniwersalna zabawka jak klocki LEGO Friends. Doskonale nas znacie i wiecie, że LEGO towarzyszy nam od samego początku, było pierwszym z prezentów dla rocznej Amelki i na każdą kolejną okazje. Jest to zabawka pokoleniowa, ponieważ moje dzieci mają jeszcze moje klocki sprzed 25 lat 🙈

Ale nie myślcie, że nic się u nich nie zmienia. Co chwila zaskakują nas nowymi pomysłami na zabawę lub całkiem nowym produktem. W wakacje odwiedziliśmy LEGOLAND i od tego czasu dzieci totalnie popadły w legomanię. Każda nowość wzbudza ogromne zainteresowanie i w sumie nie dziwi mnie to. Sama wciągnęłam się w składanie różnych budowli i wspólną zabawę.

Tym razem to coś co jest świetnym, przenośnym pomysłem ! Tego mi brakowało, a w zasadzie to Amelii, która wychodząc z domu zawsze w kieszeni chowała kilka laleczek i garść klocków.

Chce pokazać Wam nowość LEGO Friends – niewielkie pudełeczka, w których ukryto bohaterki dziecięcych marzeń.

 

W niewielkich pudełkach znajdziemy laleczki, a każda z nich reprezentuje inny zawód – naukowca, fryzjera, weterynarza, muzyka i piekarza. Do zebrania jest pięć kolorowych kostek, które pozwolą naszym dzieciom zbudować ich własny świat.

To idealna, kreatywna zabawka, ponieważ do zebrania jest pięć takich kostek, które możemy ze sobą dowolnie łączyć. Dzieci wcielając się w poszczególne role rozwijają wyobraźnie i dobrze się bawią.

Dodatkowo niespodzianką w każdym opakowaniu jest tajemnicze zwierzątko. Do zebrania jest 20 uroczych zwierzaków, ukrytych
w kolorowych kostkach.

Taką zabawkę dziecko zabierze ze sobą wszędzie, może mieć ich kilka i zabawa nigdy się nie znudzi. Kostki są niewielkie, więc to idealne rozwiązanie np w podróż czy do zabawy na dziewczyńskich spotkaniach. Amelia jest zachwycona.

 

Dobrej zabawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 1 =

Mamowymi Oczami