Meble do salonu

Cześć kochani! W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące mebli, które mam w salonie postanowiłam pokazać je Wam bliżej. Podam Wam stronę gdzie znajdziecie wszystkie produkty i opcje, a poniżej dodam te które ja wybrałam.

MINKO.CO

W związku z tym, że mój salon jest niewielki, a pełni również funkcję sypialni, nie mogłam za bardzo zaszaleć z wyborem. Co do samego wyboru, to są to dwie komody, stolik i „półkodrabina”. Zależało mi na tym aby komody były pakowne (mam w nich rzeczy Amelki, dokumenty i inne ważne rzeczy), porządnie wykonane i ładne. Wcześniej miałam bardzo ciemne meble, co po kilku latach zaczęło mi przeszkadzać. Mamy północny, dość ciemny pokój, więc chciałam go rozjaśnić. Wybrałam meble koloru dębowego (szkielet) z jasnymi frontami, przełamanymi ciemniejszą szarością. Na stronie producenta możemy sami wybrać kolory mebli, frontów, każdej pojedynczej szafeczki czy uchwytów, dopasujemy meble do naszego gustu i to w tym wszystkim jest bardzo fajne i daje dużo możliwości.

Pokoju jeszcze nie wykończyłam, ale same meble zmieniły go bardzo. Jestem z nich zadowolona i myślę, że posłużą na długo.

Pod zdjęciami podje Wam linki do tych konkretnych mebli.

 

Komoda ASYMETRIC MAXI

 

Komoda ASYMETRIC MIDI

 

 

 

Stolik LUXURY WOOD

Regał LADDER

 

Miłego dnia, do następnego.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + 3 =

Mamowymi Oczami