O mnie

BLOG PARENTINGOWO-LIFESTYLOWY Z DOMIESZKĄ MODY

 

mama Agnieszka & córka Amelia & syn Borys … czasem tata Przemek

 

  • Agnieszka ’87 – z wykształcenia mgr inż. ogrodnictwa z pasją do fotografii. Mama na pełen etat. Ma głowę pełną pomysłów, które skrzętnie realizuje i dąży do celu. Autorka tekstów i zdjęć na blogu. Szczera i nie uznająca słowa ‚tabu’ w życiu. Otwarta na nowe doświadczenia i znajomości. Najbardziej empatyczna osoba w rodzinie – czasem przesadnie 😉

 

  • Amelia ’13 – kopia mamy (podobno). Wesoła dziewczynka o niezamykającej się buzi. Jej teksty przeszły już do codziennego życia czytelników bloga i social media – „bułki i colę” zna chyba każdy 🙂 Kocha zwierzęta, muzykę, taniec i śpiew … to ostatnie odziedziczyła po tacie, co wcale nie oznacza nic dobrego. Wszędzie jej pełno bo jest niewątpliwym, pierwszoplanowym bohaterem na blogu.

 

  • Borys ’16 – najmłodszy członek rodziny. Chłopiec o najładniejszych, największych, ciemnych oczach w całym internecie ( to piszę ja – mama). Typowy ‚synuś mamusi’ i najukochańszy rozrabiaka. Nic go nie zatrzyma w miejscu dłużej niż na minutę, a jego najlepszym wspólnikiem w każdej psocie jest starsza siostra.

TEAM idealny.

Mamowymi Oczami