Sowa, lemur, miś i lama to na pewno nie będzie plama! MAKI MON AMI ❤

W czwartek odbyła się prezentacja nowej marki Maki Mon Ami , która kieruje swoje produkty w stronę najmłodszych konsumentów. Kolekcja składa się z akcesoriów dla noworodków, aż po dzieci w wieku szkolnym. Szeroki asortyment, opatrzony wszelkimi certyfikatami najwyższej jakości tkanin daje nam nieograniczony wybór produktów o przesympatycznych wzorach.

Marka została stworzona przez przekreatywną Magdę Janowską, właścicielkę znanej Wam na sto procent mamissima oraz pełnego pomysłów, człowieka instytucję Dawida Wolińskiego. Z takiego duetu nie mogło nie wyjść bomby. Osobiście miałam przyjemność uczestniczyć w premierowym pokazie Maki Mon Ami i nie ukrywam, że podchodziłam lekko sceptycznie, ponieważ w ostatnim czasie powstało wiele podobnych „przedsięwzięć”. Bardzo się cieszę, że się myliłam. W ofercie znajdziemy kocyki bawełniane i bambusowe, muślinowe pieluszki i otulacze, pościele satynowe, ręczniki, beciki, ozdobne poduszki, a także naklejki ścienne i plakaty. Jakość z najwyższej półki. Osobiście zostałam fanką i podpisuję się pod sukcesem, który jest nieunikniony! Oprócz najwyższej jakości, kolekcję cechuje również pełna barw kolorystyka, urocze obrazki oraz dziecięce wzornictwo, które pokocha każdy maluch. Mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze nie raz testować ich produkty, a w przyszłości czekamy na powiększenie zwierzęcej rodziny o kolejne piękne i zwariowane wzory. Serdecznie polecam !

DSC_0101p DSC_0113p DSC_0116p DSC_0119p DSC_0123p DSC_0133p DSC_0141p DSC_0144pDSC_0016p

Do następnego, xoxo.

3 komentarzy

  1. Z tego co widzialam, opisalas tylko pierwsze 7 dni zlobka, a jak potoczylo sie dalej? 🙂 Corka zaadaptowala sie kompletnie? Pochwal sie ! 🙂 Jestem ciekawa jak to u was poszlo z tym zlobem 🙂
    Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 17 =

Mamowymi Oczami