Zatrzymujemy wspomnienia z CEWE

Wspomnienia, to bardzo ważne dla nas słowo. Wspomnienia pozwalają nam na powrót do przeszłości, do miejsca, czasu, osoby której już nie ma lub jest daleko. To nasz wehikuł czasu. Od małego rodzice wpajali nam, że rodzina, najbliżsi i to co nas łączy to najważniejsze w życiu. Tego nie kupimy, nie możemy wypożyczyć i jeśli zabraknie to za nimi najbardziej tęsknimy.

Moja mama odkąd pamiętam kolekcjonowała te ważne wspomnienia. Kiedy byliśmy mali nawet nie zauważałam gdy biegała z aparatem i robi zdjęcia, dopiero po latach oglądając te momenty w albumach przypominam sobie te sytuacje. U rodziców na regale stoi z 15 albumów wypełnionych po brzegi fotografiami. Są te najstarsze, moich pradziadków, kiedy rodzice byli mali, są zdjęcia z ich dzieciństwa, ale najwięcej jest naszych fotografii. Byliśmy pokoleniem analogowym. Roczniki 87 i 89, ja i mój brat. Rodzice zadbali o pamiątki każdej okoliczności i wydarzenia. Cudownie się to ogląda, uwielbiam do tego wracać i za każdym razem kiedy do nich przychodzimy wyciągam jeden album i wspominam. Przypominają mi się wycieczki do zoo, wakacje nad morzem czy kajaki latem.

Nie wyobrażam sobie żeby nie kontynuować tej tradycji. Może gdzieś podświadomie to co robiła mama miało i wpływ na moją pasje którą jest fotografia, kto wie. Zdjęcia są nierozłączną częścią naszego dnia. Już nie raz słyszałam od znajomych „Aga, ale Ci zazdroszczę tych zdjęć – ja nie pomyślałam i nie mam, żałuje”. Dla mnie to część mnie, chciałabym zatrzymać to na dłużej tak aby i moje dzieci przyjeżdżając kiedyś do mnie w odwiedziny mogły wyciągnąć album i powspominać tak jak ja teraz to robię u swoich rodziców.

Czasy się zmieniają jednak i moją propozycją na uchwycenie wspomnień jest CEWE FOTOKSIAŻKA, którą my tworzymy tematycznie. Super pomysł, podczas tworzenia jej jestem tak zaabsorbowana i pochłonięta we wspomnienia danego wydarzenia, że mogłabym tworzyć i tworzyć. CEWE FOTOKSIAŻĄKA to też genialny pomysł na prezent. Długo zbierałam się za zebranie wspomnień z Disneylandu, ale kiedy już usiadłam to było mi mało. Teraz są tak fajne opcje do wyboru jeśli chodzi o materiał, formę, papier czy nawet obrazki i zdobienia które możemy dodać jako ozdobnik naszych zdjęć, czas przy tworzeniu CEWE FOTOKSIĄŻKI minął tak szybko, a z miłą chęcią mogłabym projektować ją jeszcze dłużej! Udało się, efekt był cudowny, znów przenieśliśmy się do tego magicznego miejsca i mogliśmy na władnej kanapie przeżyć spotkanie z Myszką Mickey, kopciuszkiem czy przepłynąć „It’s a Small World”. Kolekcjonujcie ważne momenty i starajcie się zatrzymać je na dłużej. Pamięć jest czasem zawodna i trzeba jej pomagać. Sami zobaczcie ile radości to daje.

 

Żebyście tez mogli zebrać swoje najpiękniejsze chwile na stornie CEWE czeka na Was bon prezentowy  -30zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za 120zł  na hasło „CEWEMAMO”

Do następnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + seven =

Mamowymi Oczami